Seçim süreci de dahil olmak üzere 'taraf' olarak eleştirdiğim Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan'la dün 1 saat sohbet ettik..

Şahsım olarak zaman zaman eleştirilerimdeki 'kantarın topuzunu' kaçırmış olsam da genç Başkan Ümit Arslan, büyük bir olgunlukla beni karşılayarak; "Abi tabi ki eleştireceksin, biz bu eleştirileri değerlendirip yanlış olduğunuz yerleri düzeltme yoluna gidiyoruz" dedi.

Öncelikle böyle bir yaklaşım karşısında şunu kendi kendime bir kez daha yeniledim, "Ön yargı kötü bir şey..!"

Evet kendisi ile de paylaştığım bazı konulardan dolayı şahsına ve yönetimine ön yargılıydım.

Fakat dün tesislerde baş başa geçirdiğimiz zaman dilimi en azından benim açımdan çok olumlu geçti.

Başkan Ümit Arslan'la olan sohbetimizin bir bölümünde yeni transferlerimiz (eski futbolcularımız) olan Cumali, Doğa ve Abdülhamit'le de hem hasret giderdik, hem de sezonla ilgili istişare yaptık.

Her 3 isimde kendilerini çok seven Balıkesirspor taraftarları ile yeniden buluştukları için çok mutlular. Her 3 isimde 2 sezon önceki yönetimden tanıdıkları Başkan Ümit Arslan'a büyük saygı duyuyorlar.. Bu çok önemli..

Netice Başkan Ümit Arslan'la tesislerde ki şadırvanın altındaki bu 1 saatlik sohbetimiz hem onun, hem de benim açımdan fazlası ile yararlı oldu düşüncendeyim. 

Netice de A'dan Z'ye her konuyu istişare ettiğimiz Ümit Arslan'ın arkasında kendisine inanan ve güvenen sessiz bir çoğunluk var bilmem anlatabildi mi..?!

Onun için Balkes'e destek konusunda 'lokomotif' olması gereken kesim her kimse bunu bir köşeye not etsin derim..

Çünkü ilerde gerekebilir..!