AK GENÇLİK’TEN TSK’YA ‘AFRİN’ DESTEĞİ

Giriş Tarihi : 12 Şubat 2018 Pazartesi
AK GENÇLİK’TEN TSK’YA ‘AFRİN’ DESTEĞİ

Ayvalık AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan ve yönetimi, İlçe Askerlik Şubesi Başkanı Kamil Ezer’i ziyaret ederek, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin Harekatı için ellerinden gelen tüm desteği vermeye hazır olduklarını belirtti

Ayvalık AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkan ve yönetimi tarafından  Ayvalık Askerlik Şubesi binasında gerçekleşen ziyaret; AK Parti Ayvalık İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Altınlı’nın öncülüğünde gerçekleşti. Ziyarette konuşan, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Altınlı, terör odaklarına karşı Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Recep Tayip Erdoğan’ın emriyle başlatılan ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin büyük bir başarıyla sürdürdükleri Afrin Harekâtı’nda şehit düşen Mehmetçiklere başsağlığı diledi.

Ayvalık Askerlik Şubesi Başkanı Kamil Ezer ise, AK Partili gençlerin bu taleplerinin ülke genelindeki tüm askerlik şubelerine aynı duyarlılıkla yapıldığını hatırlatarak, AK Partili gençlerin kendisine yönelik gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyaret; Ayvalık Askerlik Şube Başkanlığı binası önünde hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. İHA

Yorum Yazınız

NOT: Yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.53.153)
Etiketler :
1. BARAJIN ÖNEMİ BÜYÜK
2. ALTIEYLÜL BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA
3. KAYMAK GİBİ YOL OLDU
4. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLADI
5. TOPLUMSAL ÖFKE PATLAMASI YAŞIYORUZ
6. ALTIEYLÜL’DEN AMATÖR KULÜPLERE DESTEK
6. ÖĞRENCİLER AFRİN İÇİN FETİH SURESİ OKUDU
7. SİLAHLI SALDIRIDA ÖLEN ANNE VE İKİ ÇOCUĞU TOPRAĞA VERİLDİ
8. KARAMAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Copyright ©2016 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
İnternet sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı - Balıkesir Web Tasarımı