2. DÖNEM EĞİTİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

Giriş Tarihi : 12 Şubat 2018 Pazartesi
2. DÖNEM EĞİTİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın 2. Dönem Eğitim Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız başkanlığında gerçekleştirildi

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim ve öğrenimde 2. dönemde yapılacak olan çalışmaları ele almak üzere Öğretmenevi’nde Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve ilçe milli müdürlerinin de katıldığı toplantı düzenlendi.

OKULLARIN SON DURUMU GÖRÜŞÜLDÜ

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı birinci kanaat döneminin değerlendirilmesi ile başlanan toplantıda, eğitim kurulları ve zümreleri yönergesi ile Eğitim Bölgeleri Yönergesinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş takvimine göre eksiksiz ve zamanında yapılması anlatıldı. E-müfredat uygulamalarının sistem üzerinden eksiksiz kullanılması, kitap seçim modülüne veri girişlerinin zamanında ve eksiksiz olarak yapılması anlatıldı. Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri kapsamında yürütülen çalışmalar; taşımalı eğitim; donatım hizmetleri; bakanlıkça 2019 yılına kadar tamamlanması planlanan tekli eğitime geçiş süreciyle ilgili yapılan çalışmalar, yatırımlar, yapım aşamasında ve yapımı tamamlanan olan okulların son durumları görüşüldü.

Toplantı sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız "BENGİ" ve "Sporda Yetenek 10'la Gelecek" Projeleri başta olmak üzere yürüttükleri başarılı çalışmalar nedeniyle ilçe milli eğitim müdürlerine teşekkür etti. İkinci kanaat döneminde hem akademik başarıda; hem de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerde çok daha başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni etti. İHA

Yorum Yazınız

NOT: Yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.53.153)
Etiketler :
1. ALTIEYLÜL BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA
2. KAYMAK GİBİ YOL OLDU
3. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLADI
4. TOPLUMSAL ÖFKE PATLAMASI YAŞIYORUZ
5. ALTIEYLÜL’DEN AMATÖR KULÜPLERE DESTEK
6. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ
6. ÖĞRENCİLER AFRİN İÇİN FETİH SURESİ OKUDU
7. SİLAHLI SALDIRIDA ÖLEN ANNE VE İKİ ÇOCUĞU TOPRAĞA VERİLDİ
8. KARAMAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Copyright ©2016 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
İnternet sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı - Balıkesir Web Tasarımı