HANÇER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Giriş Tarihi : 12 Şubat 2018 Pazartesi
HANÇER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Havran’da Murat Hançer, 18 Şubat’ta yapılacak olan Havran Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

Havran Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Murat Hançer, Havranlı olduğunu ifade ederek “Havran hal içinde kendime ait bir iş yerim bulunmakta yine pazar yerinde 30 yıla aşkın sergi açıyorum. Pazarcı esnafımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Gerek kapalı pazar yerinde gerekse köylü pazarında haksız rekabete yol açan oda kayıt ve vergisi bulunmayan yasal olamayan yoldan kazanç elde eden kişilerin engel olarak bu kişilere resmiyet kazandırmak amacı ile çalışma başlatacağız. Böylelikle odamıza kayıtlı esnafımızın haklarını muhafaza edeceğim.” dedi.

“ÖTELENEN SORUNLAR ÇÖZÜME KAVUŞACAK”

Hançer “Pazarcı esnafımızın ısrarı üzerine bu göreve talip oldum İlçemizdeki sivil toplum kuruluşlarının çok büyük desteği var seçimi kazanarak ertesi gün çalışmalara başlamak istiyorum. Odamıza hizmet eden başkan ve yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum her gelen başkan ve yönetimi mutlaka hizmetleri olmuştur ancak sorunlar halen devam etmekte seçildiğim takdirde ötelenen sorunları çözüme kavuşturmak olacaktır. Odamızın çıtasını daha da yukarı taşımak için ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Odamıza kayıtlı tüm üyelerimiz 18 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan Genel Kurul toplantısına bekliyorum. Seçimi hep birlikte şölen havasına çevirelim birlik güç doğar bir olalım diri olalım hep birlikte güçlü bir Havran Sebze ve Meyveciler Esnaf Odası olalım.” diyerek görüşlerini dile getirdi. İHA

Yorum Yazınız

NOT: Yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.53.153)
Etiketler :
1. ALTIEYLÜL BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA
2. KAYMAK GİBİ YOL OLDU
3. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLADI
4. TOPLUMSAL ÖFKE PATLAMASI YAŞIYORUZ
5. ALTIEYLÜL’DEN AMATÖR KULÜPLERE DESTEK
6. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ
6. ÖĞRENCİLER AFRİN İÇİN FETİH SURESİ OKUDU
7. SİLAHLI SALDIRIDA ÖLEN ANNE VE İKİ ÇOCUĞU TOPRAĞA VERİLDİ
8. KARAMAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Copyright ©2016 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
İnternet sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı - Balıkesir Web Tasarımı