BURHANİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Giriş Tarihi : 12 Şubat 2018 Pazartesi
BURHANİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GENİŞLETİYOR

Burhaniye Belediyesi tarafından alınan yeni kar küreme aparatlı damperli kamyon hizmete sunuldu

Burhaniye Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla satın alınan Ford Kargo 1833 çift kabin kar küreme aparatlı damperli kamyon, belediyenin araç filosuna katıldı. Burhaniye Hizmet Binası’nın önünde gerçekleşen tanıtım ve kurban kesim töreninde, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç ve Cemil Bahadır hazır bulundu.

AMAÇ KALİTELİ VE HIZLI HİZMET

Başkan Uysal, hizmete sunulan araç için hayırlı olsun dileklerinde bulunurken “Burhaniye’miz için, hizmetlerin daha kaliteli ve hızlı bir biçimde yerine ulaşması amacıyla araç filomuzu genişletmeye devam ediyoruz. Yeni kar küreme aparatlı damperli kamyon, belediyemiz öz kaynaklarıyla alındı. Halkımıza daha iyi hizmet sunmak adına, araç filomuzdaki eksiklikleri gideriyoruz, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni araçlar almaya devam ediyoruz. Kar küreme aparatı bulunan aracımız, kar yağışına maruz kalan kırsal mahallelerde karla mücadele çalışmalarına da büyük destek olacak.” dedi.

BURHANİYEMİZİ VE HALKIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ

Başkan Uysal ayrıca, aracın KDV muafiyeti kullanılarak alındığını vurguladı ve şunları söyledi:

“Aracı, 290 bin 908 Türk Lirası karşılığında filomuza kattık. KDV muafiyetinden yararlanabilmemiz için kar küreme aparatının da alınması gerekiyordu. Biz de halkımızı ve Burhaniye’mizi düşünerek bu tercihi yaptık. KDV muafiyeti olmasaydı araca 320 bin Türk Lirası vermemiz gerekecekti.” 

Yorum Yazınız

NOT: Yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.53.153)
Etiketler :
1. ALTIEYLÜL BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA
2. KAYMAK GİBİ YOL OLDU
3. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLADI
4. TOPLUMSAL ÖFKE PATLAMASI YAŞIYORUZ
5. ALTIEYLÜL’DEN AMATÖR KULÜPLERE DESTEK
6. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ
6. ÖĞRENCİLER AFRİN İÇİN FETİH SURESİ OKUDU
7. SİLAHLI SALDIRIDA ÖLEN ANNE VE İKİ ÇOCUĞU TOPRAĞA VERİLDİ
8. KARAMAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Copyright ©2016 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
İnternet sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı - Balıkesir Web Tasarımı