UYSAL’DAN MÜJDE

Giriş Tarihi : 11 Şubat 2018 Pazar
UYSAL’DAN MÜJDE

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 2017’de hayata geçirilen proje kapsamında, Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımına başlanan düğün salonu ve kapalı pazar yerinin yakın zamanda hizmete gireceği müjdesini verdi

Burhaniye’de, 2017’nin Mart ayında temeli atılan ve toplam bin 35 metrekare inşaat alanına sahip Cumhuriyet Mahallesi Düğün Salonu ve pazar yerinin yapımı tamamlandı. Belediyesi Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç, Cemil Bahadır ve Güngör Persil, son rötuşları yapılan binayı yerinde denetledi. İlk etapta binanın alt katında yer alan pazar yerinin, ardından da üst kattaki 300 kişilik düğün salonunun hizmete girmesi planlanıyor. Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün proje alanındaki çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmaları da devam ediyor.

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM

Vatandaşların taleplerini karşılamak için büyük gayret gösteren Başkan Uysal “Seçim öncesinde verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu pazar yeri ve düğün salonu Cumhuriyet Mahallesi’nin yanı sıra Hürriyet Mahallesi’ne de büyük ölçüde hizmet verecektir. Şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Gerçekleştirme imkanı bulduğumuz hizmetlerin yanı sıra çizimleri tamamlanmış projeleri de sırasıyla tamamlamaya gayret ediyoruz.” dedi. İHA

Yorum Yazınız

NOT: Yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.53.153)
Etiketler :
1. ALTIEYLÜL BELEDİYE TEMİZLİK EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA
2. KAYMAK GİBİ YOL OLDU
3. BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLADI
4. TOPLUMSAL ÖFKE PATLAMASI YAŞIYORUZ
5. ALTIEYLÜL’DEN AMATÖR KULÜPLERE DESTEK
6. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERİ İPTAL ETTİ
6. ÖĞRENCİLER AFRİN İÇİN FETİH SURESİ OKUDU
7. SİLAHLI SALDIRIDA ÖLEN ANNE VE İKİ ÇOCUĞU TOPRAĞA VERİLDİ
8. KARAMAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Copyright ©2016 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
İnternet sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları Sembol Ajans'a aittir. İzin alınmaksızın, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
Balıkesir Web Tasarımı - Balıkesir Web Tasarımı